شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری در شیراز

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری در شیراز

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری در شیراز

ساندویچ پانل کیمیا از انسجام سه لایه مرکب تشکیل شده است که از دو طرف به ورق‌های فولادی محدود شده‌اند و بخش میانی با مواد عایق پوشانده شده است. ساندویچ پانل با در نظر گرفتن نوع هسته میانی کاربردهای متفاوتی دارد. از ساندویچ پانل جهت پوشش دهی سقف و دیوارهای اماکن مختلف استفاده می‌شود و با ضخامت‌های متفاوتی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

ساندویچ پانل دیواری به عنوان پیشرفته ترین مصالح جهت پوشش دیوارهای سازه می‌باشد. پانل دیواری ترکیب مرکبی از سه لایه که به صورت  بهم پیوسته  است که لایه‌های رویی و زیرین با ورق پوشانده شده است و هسته میانی با فوم پلی اورتان تزریق شده است.

از ‌آنجایی که این پانل‌ها جهت پوشش دهی دیوار بکار می‌رود. تحت عنوان ساندویچ پانل دیواری نام گرفته است از ساندویچ پانل‌های دیواری جهت پوشش دیوارهای سوله، ساختمان‌های پیش ساخته، کارگاه‌های صنعتی، اداری و مسکونی استفاده می‌شود. از ساندویچ پانل دیواری برای دیوارها و پارتیشن های داخلی در پروژه‌های متفاوت با ضخامت تعریف شده از 4 الی 12 سانتی متر مورد استفاد قرار می‌گیرد.

ساختار ساندویچ پانل‌های دیواری به گونه‌ای طراحی شده است که در قسمت منتهی الیه آن از یک طرف دارای تورفتگی و از طرف دیگر برآمدگی (فاق و زبانه) می‌باشد. علت این امر نتیجه چفت شدن پانل‌ها کنار یکدیگر می‌باشد. این هم پوشانی لبه‌ها باعث می‌شود جای درزی مشخص نباشد و بطور یکپارچه قرار بگیرند. جهت اتصال پانل‌های دیواری از پیچ های مخصوص استفاده می‌شود.

پانل‌های دیواری تحمل بار را در حجم سنگین و فشار بالا را دارند و توجه به اطلاعات فنی در مورد پانل موجب عملکرد بهتر این مصالح می‌شود. فاکتورهای متفاوتی در مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری دخیل هستند که شامل ضخامت، وزن ساندویچ پانل و همچنین ویژگی های انواع ورق و انواع فوم می‌تواند تاثیرگذار باشد.

ارسالی مشتری

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری شیراز

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری شامل طول، عرض و ضخامت می‌باشد که در اینجا به آن اشاره خواهیم کرد.

حداقل طول میلی متر

2000

حداکثر طول میلی متر

متناسب با سفارش مشتری

میزان عرض غیر مفید

120.5

میزان عرض مفید

118.5

ضخامت ساندویچ پانل‌های دیواری

5 تا 12.5 سانتی متر

سایر مشخصات مربوط به ساندویچ پانل دیواری شامل ورق های لایه بیرونی(ورق ساندویچ پانل) و لایه های درونی(فوم میانی) در ادامه مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری وابسته به مولفه‌هایی مانند رنگ، میزان ضخامت و جنس ورق‌های بکار رفته در ساختار مربوطه می‌باشد. ورق های تعبیه شده در ساندویچ پانل‌های دیواری آلوزینک، گالوانیزه یا آلومینیوم می‌باشد. جنس ورق‌های بکار رفته در ساندویچ پانل دیواری وابسته به سفارش متری و کاربرد آن متغیر است ولی بطور کلی به دو صورت یک رو ورق یا دو رو ورق تولید می‌شود.

ورق‌های گالوانیزه را می‌توان بصورت ساده یا رنگی استفاده کرد.این ورق‌ها بصورت یک رو یا دورو جهت ساخت ساندویچ پانل بکار می‌رود. ورق آلوزینک ترکیب فولادی از آلیاژ روی و آلومینیوم و درصد کمی از سیلیکون می‌باشد به دلیل ویژگی‌های خاصی که دارد موجب کیفیت بهتر و عمر مفید سازه می‌گردد.

ساندویچ پانل سقفی

فوم ساندویچ پانل های دیواری در شیراز

فوم بکار رفته در لایه میانی ساندویچ پانل دیواری دارای انعطاف پذیری بالا و خاصیت عایق پذیری مناسبی است. یکی از پرکاربردترین فوم های درج شده در ساندویچ پانل دیواری پلی اورتان است که خواص ویژه‌ای را به ساندویچ پانل می‌افزاید. این فوم در ابتدا به صورت مایع است و سپس بین پانل‌ها تزریق می‌شود. نحوه تزریق بدین گونه است که هیچ فضای خالی را باقی نمی‌گذارد و ساختار سلولی بسته را ایجاد می‌کند و مانع از هدر رفتن انرژی می‌شود. البته فوم‌های عایق در انواع XPS ،پلی استایرن و پشم سنگ برای تهیه ساندویچ پانل دیواری استفاده می‌گردد. علاوه بر نوع عایق میزان دانسیته یا فشردگی برای ساندویچ پانل دیواری مطرح است.

فوم پلی اورتان

وزن ساندویچ پانل دیواری در شیراز

وزن پانل‌های دیواری یکی از مولفه‌های مشخصات فنی ساندویچ پانل است که عوامل متفاوتی می‌تواند بر روی وزن سازه تاثیرگذار باشد .به عنوان نمونه نوع ورق و میزان ضخامت ورق در میزان سبکی و سنگینی وزن ورق تاثیر قابل توجهی دارد.

مشتری عزیز شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات کیمیا پانل شیراز با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

با ما در ارتباط باشید:

شماره های تماس:  09120646825     24-22-07137731520

آدرس کارخانه: شیراز – شهرک صنعتی – میدان سوم – بلوار کوشش شمالی – خیابان ساعی –

انتهای خیابان 801 – خیابان 802

آدرس دفتر فروش : شیراز – میدان اول

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.