شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

خرید کمپ اداری ساندویچ پانل در شیراز

خرید کمپ اداری ساندویچ پانل در شیراز
کمپ-ساندویچ-پانل-در-شیراز

خرید کمپ اداری ساندویچ پانل در شیراز

کمپ‌های پیش ساخته ساندویچ پانل، ساختمان‌ها یا بناهای بزرگی هستند که بصورت یک طبقه با سقف شیب دار، جهت قرار گیری دفاتر بزرگ و پروژه‌ای ساخته می‌شود.

کمپ‌های پیش ساخته ساندویچ پانل، ساختمان‌ها یا بناهای بزرگی هستند که بصورت یک طبقه با سقف شیب دار، جهت قرار گیری دفاتر بزرگ و پروژه‌ای ساخته می‌شود.

کمپ اداری به زبان ساده به سازه‌ای اطلاق می‌شود که بنایی از جنس ساندویچ پانل است و متشکل از بخش‌ها و واحدهای گوناگون اداری است. بخش یا واحدها در واقع کانکس اداری است که از بهم پیوستن آن‌ها یک کمپ اداری ایجاد می‌شود.

کمپ‌های اداری همانطور که از نامش مشخص است، مختص فضاهای اداری، اماکن بزرگ جهت اسکان مدیران و پرسنل بخش اداری می‌باشد. کمپ‌ها دارای ابعاد بزرگی هستند و بایستی در طراحی و ساخت آن‌ها دقت لازم بکار برد. مصالح بکار رفته در اجرای کمپ‌ها، پروفیل‌های آهنی و ساندویچ پانل می‌باشد که در سطح مقطع آن‌ها با ضخامت معین قرار گرفته است.

تولید و اجرای کمپ ، نقش بسیار مهمی در بهینه سازی مراحل ساخت و همچنین استحکام و عمر آن ایفا می‌کند. طراحی کمپ اداری باید مطابق با اصول استاندارد مهندسی انجام گیرد تا بتواند در برابر انواع نیروهای برشی و وارده بر سازه تضمین گردد. در ادامه قصد داریم اطلاعات مفیدی درباره جزییات کمپ در اختیار شما قرار دهیم.

کمپ-ساندویچ-پانل-در-شیراز

فهرست مطالب

اجرای کمپ ساندویچ پانل

در ابتدای شروع کار جهت راه اندازی کمپ نیاز به اطلاعات اولیه است که شامل فاکتورهای زیر می‌باشد؛ محل قرار گیری، تعداد افراد، نوع شرایط آب و هوایی…مواردی هستند که قبل از اجرا باید مورد بررسی قرار گیرد و طبق این فاکتورها میزان ضخامت و نوع استراکچر تعیین می‌گردد. اگر بخواهیم یک منطقه با آب و هوای سرد را به عنوان مثال مورد بررسی قرار دهیم؛ ضخامت پانل‌ها حداقل بایستی حدود 5 تا 6 سانتی متر باشد و البته در مناطق آب و هوای معتدل حدود ضخامت 4 سانتی متر است که این ضخامت مناسب هر اقلیمی می‌باشد. هر سیستم یا مجموعه دارای مراحل اولیه و الویت‌های مختلفی جهت راه اندازی است.در اینجا روش اجرا و تولید کمپ‌های ساندویچ پانل کیمیا خدمت شما بینندگان عزیز ارائه می‌گردد.

این موارد در اکثر پروژه‌ها به صورت یک روال متداول است؛

 1. جمع آوری اطلاعات اولیه مانند ابعاد، نوع کاربری، محل اجرا، نوع اقیلم، زمان تحویل
 2. طراحی سازه و تعیین مشخصات کلی و جزئی و ترسیم نقشه اجرایی
 3. آماده سازی و هموار کردن محل اجرا و اقدام جهت شالوده سازی که حدودا با ارتفاع 50 تا 60 سانتی متر ایجاد می‌گردد و صفحه‌های ستون‌ها مطابق نقشه‌های اجرایی کار گذاشته می‌شود. تاسیساتی مانند حفر چاه فاضلاب در زیر سازه در این مرحله انجام می‌شود و ایجاد بستر مناسب جهت شالوده به عهده کارفرما می‌باشد و گروه صنعتی کیمیا پانل به عنوان مشاور در این زمینه عمل می کند.
 4. آماده سازی مصالح و ابزار آلات مورد نیاز جهت انتقال به محل اجرای کمپ
 5. مرحله ساخت استراکچر و استفاده از پروفیل‌های آهنی در اسکلت بندی سازه، مقاوم کردن سازه ر برابر رطوبت با بکارگیری ضد زنگ
 6. نصب ساندویچ پانل با افزودن پارتیشن‌های مربوطه و نصب پروفیل های درب و پنجره
 7. اجرای تاسیسات و جزییات سازه مانند لوله کشی و نصب شیر آلات و کابل کشی برق، نصب سیستم گرمایشی و سرمایشی و دیگر جزییات در نقشه فنی تعیین می‌گردد.
 8. اتمام و تحویل کار و آماده بهره برداری سازه

ویژگی‌های استفاده از کمپ ساندویچ پانل

این سازه پیش ساخته دارای ویژگی‌های منحصربفردی است که شامل مواد ذیل می‌باشد.

 

 1. دارای عایق بندی با استحکام مناسب و مقاومت بسیار بالا در برابر سرما، گرما، صوت، رطوبت
 2. قیمت ارزان و مناسب و بهینه سازی هزینه نسبت به مصالح سنتی
 3. وزن بسیار سبک سازه و سهولت در حمل و نقل و انتقال به مکان‌های صعب العبور
 4. سرعت بالا در نصب و اسمبل کردن سازه و بهره برداری سریع
 5. بزرگترین مزیت متریال پیش ساخته ساندیچ پانل، عاری از هر گونه ضایعات و نخاله
 6. امکان تغییر نقشه در بخش داخلی
 7. قابلیت نصب سازه در هر نوع شرایط آب و هوایی
 8. قابلیت ضدعفونی کردن و شستشو سازه بدون هیچ گونه آسیب در سازه

کاربرد کمپ ساندویچ پانل

کمپ‌های ساندویچ پانل دلیل ویژگی‌های فوق العاده ساندویچ پانل کاربردهای متفاوتی دارند که شامل

 1. کمپ‌های گسترده اداری که شامل بخش مدیران، پرسنل، کارمندان، بخشی مخصوص برگزاری جلسات، بخش vip ویژه مهمانان، بخش سالن‌های انتظار، در برخی موارد ممکن است شامل بخش تدارکات، آشپزخانه، سرویس بهداشتی هم شود.
 2. ساختمان هایی با تجهیزات کارگاهی
 3. ساخت سازه‌هایی جهت اسکان‌های ضروی
 4. کمپ‌های نظامی
 5. استفاده از کمپ‌هایی در مواقع بحران‌های طبیعی
 6. کمپ‌های ساختمانی و جاده‌ای جهت رفاه و پایگاه‌های امداد جاده‌ای
 7. کمپ‌های پیش ساخته جهت اسکان مدارس، مراکز بهداشت و مخابراتی در روستاها

قیمت کمپ‌های ساندویچ پانل

قیمت کمپ‌های ساندویچ پانل وابسته به عوامل گوناگونی است که طبق موارد زیر است؛

هزینه‌های شالوده سازی، حفر چاه فاضلاب و اجرای سازه که قیمت تمام شده کمپ ساندویچ پانل را مشخص می‌کند. البته بایستی متذکر شد نوع پانل، میزان ضخامت پانل، زمان و محل اجرا و مشخصات فنی و نوع آهن آلات که مهندس سازه در نظر گرفته است. به دلیل نوسانات بازار نمی‌توان قیمت واحدی برای هر متر مربع ساندویچ پانل در نظر گرفت و مدام در حال تغییر است. بنابراین بعد از بررسی‌های اولیه، برآورد هزینه انجام می‌گیرد که جهت مشاوره رایگان با کارشناسان می‌توانید از طریق شماره‌های مندرج در پایین صفحه تماس حاصل فرمایید.

نحوه جابجایی کمپ‌های ساندویچ پانل

گاهی اوقات لازم است که بنابه دلایلی مجبور به جابجایی سازه شویم و بخواهیم آن را از شهری به شهر دیگر جابجا کنیم به دلیل ابعاد بزرگ و پیوستگی سازه نمی‌توان آن را به طور کامل با تمام تجهیزات جابجا کرد. چنانچه کف سازه از طریق ملات سیمان و یا ماسه به زمین متصل شده باشد مشکلات خاص خود را دارد. و بایستی بگونه‌ای دیگر عمل کرد. بنابراین برای جابجایی باید سازه را دمونتاژ کرد و کمپ را به قطعات کوچیکتری تبدیل کرد و یا گاها به پانل‌های اولیه تبدیل می‌شود؛ بطور کامل تمام تاسیسات باز می‌شود و بدین وسیله می‌توان از مناطق صعب العبور منتقل کرد و مجددا اجزای آن را اسمبل کرد.

جمع آوری کمپ های ساندویچ پانل

تبعد از اتمام پروژه یا گاهی اوقات که دیگر به وجود کمپ نیازی نیست بایستی سازه ساندویچ پانل بطور کامل دمونتاژ شود. جمع آوری کمپ‌های پیش ساخته توسط تکنیسین‌های کیمیا پانل انجام می‌گیرد. این عمل شبیه به دمونتاژ سازه می‌باشد که تمام  اعضای سازه به طور کامل از محل اتصال پیچ‌ها و پرچ‌ها و جوش‌ها جدا شده و قطعات کنار یکدیگر قرار می‌گیرند.

بعد از جمع آوری سازه می‌توان مصالح بدست آمده را کامل در انبار نگهداری کرد تا در مواقع لازم و ضروری مجددا سازه را برپا کرد و به عنوان سازه دست دوم با قیمت مناسب فروخت.

افزودن کاربری‌های دیگر به کمپ های پیش ساخته

گاهی اوقات کاربری های کمپ ها ممکن است اداری نباشد و مورد مصارف دیگری مانند مسکونی، خوابگاهی، کارگاهی باشد و یا تلفیقی از کاربری‌های متفاوت باشد که این امر موجب ساخت سازه‌های پیش ساخته به لحاظ وسعت و برخورداری از امکانات ویژه و متعاقبا واحدها و بخش‌های گوناگون باشد. با اینکه هر یک از موارد ذکر شده می‌توانند بصورت مستقل کمپ پیش ساخته در نظر گرفت(کمپ مسکونی، کمپ خوابگاهی) اما تلفیقی از هر کدام باعث توسعه و تولید ساختمانی نوین می‌گردد. به عنوان مثال کمپ‌های اداری مسکونی نوعی از کمپ‌های پیش ساخته است که علاوه بر امکانات اداری از تجهیزات و امکانات جانبی نظیر خوابگاه، اسکان و زندگی پرسنل اداری برخوردار است.

امکانات و بخش های یک کمپ اداری

یک کمپ اداری به طور جامع متشکل از چند بخش یا واحد کانکس اداری می‌باشد. این نوع کاربری بگونه‌ای طراحی شده است که دسترسی تمام واحدها با یکدیگر به آسانی انجام شود. تمام واحدها به واسطه یک راهرو به اتاق مدیریت دسترسی دارند و یا در برخی موارد تعداد پرسنل خاصی به لحاظ موقعیت مکانی با اتاق مدیریت یا جلسات دسترسی دارند. تمام واحدهای بخش اداری به گونه‌ای طراحی می‌شود دسترسی به سرویس بهداشتی میسر باشد.

اگر قرار باشد که کمپ به صورت دوطبقه و یا بیشتر ساخته شود ارتباط بین طبقات از طریق آسانسور یا پله میسر می شود.وجود امکانات و تجهیزات در یک کمپ اداری قطعا در فروش و سفارش تاثیرگذار است.امکانات و تجهیزات لازم یک کمپ اداری با ساندویچ پانل شامل واحدهای بخش بهداشتی، سامانه گرمایش و سرمایش داخلی و خارجی، نورپردازی و دکوراسیون زیبا، سامانه امنیتی، تجهیزات و اتصالات به شبکه‌های داخلی و اینترنت که همگی به نوبه خود طی مراحل ساخت مجموعه و پروژه در ابعاد بزرگ مفید است.

کیمیا پانل کارخانه تولید ساندویچ پانل پلی اورتان در شیراز با چندین سال سابقه درخشان پیشرو در تولید انواع ساندویچ پانل‌های پلی اروتان سقفی و دیواری در شیراز، با بهره مندی از بهترین مواد اولیه و بکار گیری نیروهای متخصص و حرفه‌ای تولید کننده انواع سردخانه ثابت و متحرک، کانکس ثابت و متحرک، اتاق تمیز و انواع سردخانه خودرو آماده خدمات رسانی در اقصی نقاط کشور می‌باشد که جهت سفارش می‌توانید با کارشناسان فروش تماس حاصل فرمایید.

مشتری عزیز شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات کیمیا پانل شیراز با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

با ما در ارتباط باشید:

شماره های تماس:  09120646825     24-22-07137731520

آدرس کارخانه: شیراز – شهرک صنعتی – میدان سوم – بلوار کوشش شمالی – خیابان ساعی –

انتهای خیابان 801 – خیابان 802

آدرس دفتر فروش : شیراز – میدان اول

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.