شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

انواع ضخامت ساندویچ پانل در شیراز

انواع ضخامت ساندویچ پانل در شیراز

انواع ضخامت ساندویچ پانل در شیراز

در مقالات پیشین در مورد مشخصات فنی ساندویچ پانل مطالبی ارائه شد. در اینجا به اختصار به این موضوع می‌پردازیم. برای آشنایی با مشخصات ساندویچ پانل ابتدا باید بدانیم ساندویچ پانل چیست؟ساندویچ پانل یا همان پانل ساندویچی ترکیب متشکل از سه لایه که از دو طرف به ورق محدود شده است و لایه میانی با انواع فوم پلی اورتان، پلی استایرن، xps پشم سنگ و پشم شیشه پوشش داد می‌شود.

ساندویچ پانل به دلیل ویژگی‌ها و خصوصیاتی که دارد موجب شده که در بیشتر ساخت سازه از آن استفاده شود.ساندویچ پانل به طور عمده به دو دسته دیواری و سقفی تقسیم می‌شود. از ساندویچ پانل به عنوان سازه پیش ساخته جهت ساخت سالن‌های ورزشی، پوشش ویلاهای پیش ساخته، استخرها، کانتینرها، انواع سردخانه‌ها و انواع کانکس‌ها استفاده می‌شود.

پانل‌های به دلیل ویژگی‌های برتری که دارند بسیار مورد تجه مهندسان سازه قرار گرفته است.طول عمر زیاد و سازگاری با شرایط زیست محیطی، مقاومت در برابر حرارت، برودت، صوت باعث شده که توجه بسیاری از مهندسان را به خود جلب کند.

ساختار-ساندویچ-پانل
ارسالی

نکات مهم مربوط به ساندویچ پانل کیمیا

از مشخصات مهم ساندویچ پانل می‌توان به میزان ضخامت اشاره کرد که پانل‌ها با ضخامت‌های 4و5و6و8و10و12و15 سانتی متر تولید و عرضه می‌شوند و میزان متراژ طول متغیر است و بر حسب سفارش تولید می‌گردد.

ضخامت ساندویچ پانل

مشخصات فنی ساندویچ پانل

ساندویچ پانل با میزان ضخامت 4و5و6و8و10و12و15 و با عرض 102 سانتی‌متر و طول متغیر با پوشش گالوانیزه ساده یا رنگی، آلومینیوم ساده یا رنگی، آلوزینک، فویل یا کاغذ کرافت می‌باشد.فوم میانی ساندویچ پانل پلی اورتان با وزن 40 کیلوگرم بر متر‌مکعب می‌باشد.

میزان ضخامت ورق‌های ساندویچ پانل

ورق‌های تعبیه شده در ساندویچ پانل از جنس آلومینیویم، گالوانیزه و آلوزینک می‌باشد. در اغلب موارد ساندویچ پانل‌های دیواری و سقفی تفاوت‌هایی با هم دارند که عبارتند از جنس ورق‌های ساندویچ پانل سقفی از آلوزینک است که ترکیبی از روی، آلومینیوم، و سیلیکون با ضخامت 4 تا 10 سانتی متر و متراژ 2 تا 12 متر و عرض 102 سانتی متر ولی در پانل‌های دیواری میزان ضخامت 4 تا 15 سانتی متر و عرض مفید 118 سانتی متر و وزن شده بر اساس میزان ضخامت ورق و وزن عایق تعیین می‌گردد.

ضخامت ساندویچ پانل کیمیا

ورق آلوزینک با ضخامت 0.5 الی 0.7 میلی‌متر، عرض ثابت1.08 و طول 2 الی 12 متر طبق سفارش مشتری

ورق گالوانیزه با ضخامت 0.5 الی 0.7 میلی‌متر، عرض ثابت1.08 و طول 2 الی 12 متر طبق سفارش مشتری

ورق آلومینیوم پیش رنگ با ضخامت 0.5 الی 0.7 میلی‌متر، عرض ثابت1.08 و طول 2 الی 12 متر طبق سفارش مشتری

رنگ‌های بکار رفته در ساندویچ پانل بصورت کوره‌ای می‌باشد و نوع پوشش پانل بصورت دورو ورق، یکرو ورق یکرو فویل، یکرو نایلون، یکرو کاغذ، دورو نایلون، دورو کاغذ، دورو فویل و فوم میانی با عایق پلی اورتان با دانسیته 2±40 کیلوگرم بر متر مکعب می‌باشد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی کیمیا با حدود ضخامت 4 تا 10 سانتی متر و عرض ثابت و طول استاندارد می‌باشد.ساندویچ پانل سقفی با عرض غیر مفید 110 سانتی متر و عرض مفید 102.5 سانتی متر که این اختلاف میزان اورلپ شدن ورق می‌گردد.طول پانل وابسته به نیاز مشتری تعیین می‌گردد. با توجه به درخواست مشتری طول پانل مشخص می‌شود. این گونه موجب کاهش هزینه در حمل و نصب و دور ریز سازه می‌شود. ساندویچ پانل از دو طرف به ورق محدود می‌شود و دو لایه چسب محافظ از دو طرف احاطه کرده است. ساندویچ پانل کیمیا جهت اتصال ورق به فوم میانی از دو لایه چسب استفاده شده است و فوم میانی پلی اورتان است با میزان دانسیته 40 کیلوگرم بر متر مکعب می‌باشد.

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری دورو ورق با پوشیده از رنگ الکترو استاتیک، ضد خش با ضخامت‌های متفاوت و عرض ثابت و طول دلخواه جهت نمای داخلی یا خارجی به صورت صاف یا شیاردار تعبیه می‌شود. لبه های پانل دیواری بصورت فاق و زبانه در هم چفت می‌شود و اینگونه باعث زیبایی در ظاهر می‌گردد.در ساخت سردخانه‌ها بهتر است دورو صاف بکار گرفته شود چون به آسانی قابل شستشو و ضدعفونی کردن می‌باشد.ساندویچ پانل به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارد در برابر برش‌های ناشی از زمین لرزه و عوامل جوی مقاوم است و عایق مناسبی در برابر صدا، سرما،گرما است.

ویژگی‌های اختصاری ساندویچ پانل

ساندویچ پانل با وزن سبک دارای مقاومت بسیار بالا در برابر نیروهای برشی ناشی از زمین لرزه عایق مناسب در برابر صدا، صوت، رطوبت، سرما، گرما، سازگاری با محیط زیست موجب دوام و طول عمر بالا نسبت به دیگر سازه‌ها در نهایت موجب صرف جویی در محیط و هزینه های سازه، اسکلت سازی ساختمان ها و عدم پرداخت دیگر هزینه‌های گزاف سرمایشی گرمایشی می‌شود. یکی از فاکتورهای مهم جهت زیبایی ساخت با ساندویچ پانل تعبیه کردن لوله‌های آب فاضلاب و سیم کشی برق و تلفن به آسانی در زیر شبکه آن و باعث زیبایی هر چه بهتر محیط شد.

مزایای ساندویچ پانل پلی اورتان

عایق پلی اورتان از ورود رطوبت، صدا، هوا جلوگیری می‌‌کند. به دلیل انعطاف پذیری در ساخت سازه نسبت به سازه‌های قدیمی کار آمد است. وزن سبک، سهولت در حمل و نقل دوام و عمر طولانی، ضد آب بودن مانع از جذب مایعات می‌شود و در نتیجه در برابر لانه گزینی حشرات و خوردگی توسط باکتری‌ها و قارچ‌ها مقاوم است و این فاکتورها باعث جلب رضایت مهندسان سازه شده است.

سخن آخر

طبق مقاله‌ای که ارائه شد ساندویچ پانل‌ها با میزان ضخامت 4و5و6و8و10و12و15 سانتی‌متر با عرض مشخص و طول متغیر طبق سفارش مشتری عرضه می‌گردد. پوشش‌های رویی پانل از جنس ورق‌های گالوانیزه ساده یا رنگی یا آلوزینک ساده یا رنگی به صورت دورو ورق، یکرو ورق، یکرو فویل، یکرو کاغذ تولید می‌شود.فوم میانی ساندویچ پانل با مواد پلی اورتان، پلی استایرن، پشم سنگ پوشش داده می‌شود و توصیه می‌شود جهت سفارش ساندویچ پانل بایستی میزان ضخامت، طول پانل متناسب با نیاز خود تعیین کنید.

کیمیا پانل تولید کننده انواع ساندویچ پانل پلی اورتان در شیراز با چندین سال سابقه درخشان پیشرو در تولید انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری، انواع کانکس  سردخانه، اتاق تمیز با بکارگیری نیروهای کارآزموده و حرفه ای و بهره مندی از مواد اولیه مرغوب در خدمت شما متقاضیان عزیز می‌باشد.

مشتری عزیز شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات کیمیا پانل شیراز با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

با ما در ارتباط باشید:

شماره های تماس:  09120646825     24-22-07137731520

آدرس کارخانه: شیراز – شهرک صنعتی – میدان سوم – بلوار کوشش شمالی – خیابان ساعی –

انتهای خیابان 801 – خیابان 802

آدرس دفتر فروش : شیراز – میدان اول

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.