شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

انواع کانکس شیشه‌ای(لوکس)در شیراز

انواع کانکس شیشه‌ای(لوکس)در شیراز
کانکس-دو-ضلع-شیشه-در-شیراز

انواع کانکس شیشه‌ای(لوکس)در شیراز

سازه پیش ساخته با دیواره‌های شیشه‌ای، کانکس شیشه‌ای نامیده می‌شود.این سازه جهت برقراری دفاتر اداری، فروشگاهی، کتابخانه و کافی شاپ بکار می‌رود. استفاده از شیشه در نمای سازه وابسته به نیاز کاربران و سلیقه آنها متفاوت است.این امکان وجود دارد که در دو طرف یا چهار طرف سازه شیشه تعبیه کرد.

سوالات مرتبط

کانکس شیشه‌ای به عنوان نگهبانی و حراست، سالن‌های انتظار، کافی شاپ، دفاتر اداری و مدیریت، کانکس گلخانه‌ای کاربرد دارد.

کانکس‌های شیشه‌ای به دلیل نورگیری مناسب حاصل از نمای شیشه‌ اطراف بهترین گزینه برای ساخت گلخانه می‌باشد.

کانکس با دیواره شیشه‌ای که در یک وجه یا دو وجه شیشه تعبیه شده است.کانکس تمام شیشه‌ای که در تمام ابعاد سازه شیشه تعبیه شده است.

ظاهر زیبا و شیک، سهولت در جابجایی، متریال قابل بازیافت، ساخت سریع و آسان، سفارشی بودن سازه

فهرست مطالب

کانکس،سازه‌های پیش ساخته می‌باشد که با توجه به متریال و نوع کاربری مورد مصارف مختلفی قرار می‌گیرد. با پیشرفت روز افزون معماری و روش نوین در ساخت سازه، نیازهای کاربران در ساخت کانکس با طرح‌های متفاوت بیشتر شده است.یکی از زیباترین کانکس‌ها که به دلیل زیبایی بصری و ویژگی‌های ساختاری در بین عموم رواج یافته کانکس شیشه ای می‌باشد.

در این مقاله قصد داریم اطلاعات مفیدی در خصوص بررسی جزییات کانکس شیشه‌ای بیان کنیم با ما همراه شوید.

کانکس-شیشه-در-شیراز

کانکس شیشه‌ای چیست؟

یکی از زیباترین سازه‌های کانکس، نوع شیشه‌ای می‌باشد که فضای مینیاتوری ایجاد می‌کند و طرفداران بسیار زیادی دارد.همانطور که از نامش مشخص است کانکس شیشه‌ای سازه‌ای می‌باشد که از شیشه‌های شفاف تولید شده است به گونه‌ای تعبیه شده است که خاصیت جذب نور بسیار بالایی دارند و یا در بعضی موارد شیشه‌ها دودی هستند. معمولا در یک ضلع یا در تمام اضلاع شیشه بکار رفته است. دلیل این امر ایجاد دید مناسب برای جذب حداکثری نور خورشید می‌باشد.

البته گاهی اوقات برای جلوگیری از تابش مستقیم نور آفتاب از شیشه‌های دو جداره دودی استفاده می‌کنند. شیشه‌های درج شده در ابعاد کانکس ضخامت بسیار زیادی دارد و ضد شکستگی می‌باشد.این گونه افراد می توانند بدون هیچ گونه دغدغه ذهنی استفاده کنند و لذت ببرند. این نکته را نباید فراموش کرد که هنگام جابجایی و حمل و نقل کانکس شیشه‌ای با دقت تمام انجام گیرد زیرا از حساسیت بالایی برخوردار هستند.

شیشه‌های اعمال شده در جانب سازه از نوع سکوریت است.کانکس‌های شیشه‌ای با مدل متفاوتی تولید می‌گردد و قابلیت استفاده از متریال‌های خاصی به راحتی امکان پذیر است. این نمونه کانکس به عنوان دفاتر اداری، دفاتر فروشگاهی و کافی شاپ بکار می‌رود.البته افرادی هستند که جهت مدیریت پروژه‌ها در محل مورد نظر در بین انواع کانکس‌های تولید شده، کانکس شیشه‌ای را بیشتر ترجیح می‌دهند.

این سازه‌ها به دلیلی برخورداری از کیفیت بالا و مقاومت بسیار زیاد شرایط ایده آلی را جهت نظارت کامل برای مدیرت پروژه ایجاد می‌کند و اغلب توسط مدیران پروژه در محیط‌های مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع کانکس شیشه ای

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم، کانکس سازه‌ای پیش ساخته است. در بعضی از اضلاع جداره‌های شیشه‌ای بکار رفته است.دیواره‌های شیشه‌ای بسیار مقاوم هستند که در طرح و اندازه‌های گوناگونی تولید می‌گردد.

 

 1. نمای شیشه‌ای یک ضلعی:برای ساخت این نمونه کانکس فقط در یک بعد سازه از شیشه استفاده می‌شود.
 2. نمای شیشه‌ای دوضلعی: این نمونه کانکس از طرف دو ضلع به شیشه محدود می‌شود و در اضلاع دیگر متریال به کار رفته از جنس کامپوزیت، ساندویچ پانل و یا فلزات دیگر می‌باشد.
 3. نمای شیشه‌ای سه ضلعی: در این سازه در سه ضلع شیشه بکار رفته و فقط از یک طرف بسته می‌باشد.
 4. نمای شیشه‌ای چهار ضلعی: تمام چهار بعد سازه شیشه اعمال شده است و فقط در کف و سقف سازه از جنس ساندویچ پانل و یا متریال سفارشی بکار رفته است.

 

برای پارتنیشن بندی کانکس می‌توان از سازه‌های پیش ساخته بهره برد و یا وابسته به سلیقه متقاضی می‌توان از شیشه استفاده کرد.البته هر کسی بر حسب نیاز خود یکی از انواع مدل‌ها را استفاده می‌کند. ذکر این نکته بسیار حائز اهمیت که شیشه‌های بکار رفته در این محصولات عایق صوت و انرژی هستند و امکان انتقال صدا به محیط بیرون و یا هدر رفت انرژی وجود ندارد و نمای زیبایی را به سازه می‌بخشد.

ویژگی کانکس شیشه‌ای

کانکس‌های شیشه‌ای ساخته شده به دلیل برخورداری از ظاهر مدرن با تنوع بسیار بالایی قابل تولید است و هیچ گونه محدودیتی در خصوص تولید محصول وجود ندارد.امروزه معماران و مهندسان زیادی وجود دارند که تولیدات متنوعی داشته‌اند و امکان دسترسی به انواع کانکس شیشه‌ای را با قیمت مناسب مهیا کرده‌اند.

یکی از ویژگی‌های مهم این سازه مجهز بودن به چهار چوب با اسکلت مقاوم است که شرایط استفاده از سازه را در تمام آب و هوا بدون ایجاد هر گونه مشکلی را به آسانی فراهم می‌آورد.

کانکس‌های شیشه‌ای غالبا دارای درب‌های ریلی هستند که بدون ایجاد فضای اضافی باز و بسته می گرد. نوع شیشه بکار رفته در ساختار این نمونه کانکس بسیار خاص و مقاوم است و مهمترین خصوصیت شیشه‌ها ایمنی افراد را تضمین می‌کند.

 

کاربرد کانکس شیشه ای

ایجاد طراحی زیبا و نمای فوق العاده در ساخت سازه تاثیر زیادی در استقبال از سازه وجود دارد.داشتن نمای شیک و مدرن اتفاقی نیست نیاز به تخصص، مهارت و تجهیزات پیشرفته ای دارد.متخصصین و طراحان بهترین طرح‌ها را بر روی سازه پیاده سازی می‌کنند تا علاوه بر نمای زیبا، رضایت مصرف کننده را به خود جلب کند.سرعت و دقت بالا در طراحی کانکس از اهمیت بسیاری برخوردار است.

کانکس شیشه‌ای کاربرد متعددی دارد که به برخی اشاره خواهیم کرد.

 1. استفاده از کانکس شیشه‌ای در نمایشگاه
 2. استفاده از کانکس دفتری
 3. تولید به عنوان کانکس گلخانه‌ای
 4. کانکس سالن انتظار
 5. کانکس کتابخانه
 6. فضایی برای پذیرایی در رستوران یا کافی شاپ
 7. آلاچیق در رستوران
 8. کیوسک‌های حراست یا نگهبانی
 9. اتاق‌های کنترل
 10. گلخانه پرورش گیاهان
 11. گل فروشی(از بین تمام کاربری‌ها کانکس گل فروشی بیشترین کاربرد دارد)

امنیت کانکس شیشه ای

مساله مهمی که از جانب خریداران بسیار مورد توجه است بحث امنیت سازه است که در برابر سرقت ایمن باشد.شاید افرادی بخواهند اسناد و مدارک مهمی را درون آن قرار دهند.با توجه به جداره‌های شیشه‌ای ممکن است به آسانی مورد سرقت قرار گیرد.بنابراین تدابیری اندیشیده‌اند که سازه در مجاورت نیروهای حراست و تحت نظر نگهبانی در طول شبانه روز قرار گیرد. یا به کمک دوربین‌های مدار بسته تحت نظر باشند. ساخت کانکس‌های شیشه‌ای در داخل بیمارستان‌ها، محوطه شرکت‌ها، دانشگاه، شهربازی و موارد این چنینی به کمک دوربین‌های مدار بسته حفاظت می‌شود.استفاده از کانکس‌های شیشه‌ای بدون حفاظ در فضای باز و بدون نگهبان امکان سرقت ا افزایش می‌دهد. قرار گیری حفاظ در اطراف سازه زیبایی کانکس را مخدوش می‌کند و از زیبایی ظاهری می‌کاهد. راهکار پیشنهادی در این مورد نصب کرکره برقی است اگر چه باعث افزایش هزینه‌های ساخت می‌گردد ولی امنیت را تضمین می‌کند.

استفاده از کانکس شیشه ای چه مزایایی دارد؟

کانکس شیشه‌ای مزایای بسیاری دارد که باعث محبوبیت این نوع سازه شده است.

 

 • سهولت در جابجایی:یکی از ویژگی‌های بارز این سازه قابلیت جابجایی و حمل و نقل است که این سازه را نسبت به دیگر موارد متمایز کرده است. به واسطه این ویژگی می‌توان سازه را به محل‌های مختلف جابجا و مستقر کرد.
 • استفاده مجدد: یکی از ویژگی‌های این سازه قابلیت استفاده مجدد است که امکان استفاده را در کاربری‌های دیگر مهیا می‌کند. به عنوان نمونه از کانکس با کاربری اداری استفاده کرده اید بعدا بنا به دلایل دیگری می‌توان عنوان غرفه یا محلی برای ارائه محصولات در نمایشگاه استفاده کرد.
 • امنیت سازه: ویژگی بارز این سازه امنیت است.انتخاب نوع شیشه کار شده منطبق با سلیقه مشتری است اما بنیان کانکس مبنی بر این است که شیشه‌ها مقاوم و مستحکم باشند و هر چه کیفیت بهتر، دوام و عمر سازه بیشتر خواهد بود.
 • قابلیت بازیافت: متریال استفاده شده در ساخت کانکس به گونه‌ای می‌باشد که در صورت تخریب یا شکستگی قابلیت بازیافت وجود دارد.
 • سرعت العمل در ساخت: کانکس‌ها به دلیل متریال بکار رفته امکان ساخت را در زمان محدود ایجاد می‌کند و نسبت به سازه‌های بتنی ساخته شده در وقت صرفه جویی می‌شود.
 • ظاهر شیک و مدرن: ظاهر مینیاتوری و مدرن این نوع سازه، آن را کانکس لوکس بدل نموده است.
 • قابلیت سفارشی: کانکس‌های شیشه‌ای را می‌توان بر حسب نیاز و سلیقه مشتری تولید و تهیه نمود.

قیمت کانکس شیشه ای

امروزه کارخانه جات زیادی اقدام به تولید انواع سازه‌های پیش ساخته کرده‌اند که یکی از بزرگترین تولید کنندگان کانکس کیمیا پانل می‌باشد که با چندین سال سابقه درخشان پیشرو در تولید انواع کانکس‌های پیش ساخته با بهره گیری از بهترین مواد اولیه و نیروهای متخصص آماده خدمات رسانی به خریداران می‌باشد. تمام افرادی که قصد خرید انواع کانکس شیشه‌ای دارند بر حسب مدل مورد نیاز و نوع کاربری سازه خود را تهیه نمایند بدین منظور جهت دریافت اطلاعات کاملی از سازه و ویژگی‌های آن می‌توانید با کارشناسان فروش مشاوره داشته باشید.سازه مناسب را سفارش و با کیفیت تضمین شده و قیمت مناسب خریداری کنید.

در پایان بایستی متذکر شد کانکس شیشه‌ای ویژگی و امکانات خاصی را برای کاربران موقت فراهم می‌آورد.امید  است که این مطالب مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مشتری عزیز شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات کیمیا پانل شیراز با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

با ما در ارتباط باشید:

شماره های تماس:  09120646825     24-22-07137731520

آدرس کارخانه: شیراز – شهرک صنعتی – میدان سوم – بلوار کوشش شمالی – خیابان ساعی –

انتهای خیابان 801 – خیابان 802

آدرس دفتر فروش : شیراز – میدان اول

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.