شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

انـواع کانــکس

انـواع کانــکس
قیمت انواع کانکس کیمیاپانل در شیراز

انواع کانــکس

این تعريف، نخستین و ساده‌ترین تعریفی است که برای کانکس وجود دارد. کانکس یک بنای سنتی می‌باشد که قابليت جا به جايی و حمل دارد. امروزه انواع ساختمان‌های پیش ساخته و به ویژه کانکس به عنوان جایگزین بسیار مناسبی برای ساختمان‌های سنتی مورد استفاده قرار می‌گیرند. در مکان‌هایی که امکانات و شرایط لازم برای ساخت یک بنا یا ساختمان مهیا نیست و به جابجایی‌های مداوم نیاز است، کانکس‌ها بهترین گزینه می‌باشند و در واقع به همین دلیل است که امروزه استفاده از کانکس در حال گسترش است.

 

کانکس‌ها در ابتدا تنها محفظه‌ای پیش ساخته بوده و از تنوع کاربری گسترده‌ای برخوردار نبوده‌اند. اما امروزه، به لطف پیشرفت علوم مهندسی و دستیبابی به فناوری‌های نوین، ساخت کانکس پیش ساخته پیشرفت‌های قابل توجهی در خصوص تنوع، گستردگی طراحی، کاربری و هم به لحاظ فناوری ساخت، داشته است.

 

قابلیت جا به جایی، ساخت و نصب سریع، قابلیت فروش مجدد مستقل از زمین، مقاومت زیاد در برابر بلايای طبیعی مانند زلزله و … از جمله مزایای کانکس پیش ساخته می‌باشد.

 

کاربردهای کانکس در دنیای امروز بسیار زیاد است که می‌توان به طور خلاصه به مواردی مانند: کانکس در فضای شهری، کارگاه‌های ساختمانی و عمرانی، كانكس‌های ويژه صنعت نفت و حفاری، سردخانه‌های پورتابل، كانكس‌های مخابراتی، نظامی، عوارضی، مسكونی، ويلايی، سرايداری، نگهبانی، سرويس‌های بهداشتی، كمپ‌های اداری، مدرسه، امدادی و كانكس با كاربری‌های خاص اشاره کرد.

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.