شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

از ساندویچ پانل دیواری چه می دانید؟

از ساندویچ پانل دیواری چه می دانید؟

از ساندویچ پانل دیواری چه می دانید؟

چرا از واژه ساندویچ در این پانل ها استفاده کرده‌اند؟

ساندویچ پانل ها محصولات پیش ساخته ای در دنیای ساخت و ساز و مصالح ساختمانی محسوب می‌شوند که در بین مشتریان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. این ساندویچ پانل ها برخلاف نامشان همیشه دیواری نیستند برای پوشش کف نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

 

ساختار این پانل ها به شکل ساندویچ است دارای دو لایه بیرونی و یک لایه میانی به‌ همین‌ دلیل ساندویچ پانل نامگذاری شده است.

 

در ادامه مقاله به علت محبوبیت این نوع محصول اشاره خواهیم کرد.

 ساندویچ پانل های دیواری دارای ساختاری سه لایه شامل دو لایه زیر و رو ( بیرونی ) از جنس ورق آلومینیوم و یک هسته عایق دار در لایه میانی است. جنس ورق به کار برده شده در لایه های بیرونی بسته به نوع مصرف و نیاز مشتری ها می تواند از جنس های مختلفی همچون آلومینیوم، آلوزینک، انواع فویل ها و استیل ها باشند.

 

از بین این موارد آلومینیوم بیشترین استفاده را در ساخت این نوع محصولات دارند. هسته ( لایه میانی ) ساندویچ پانل دیواری از جنس های نسوز مختلفی همچون پلی یورتان، پلی استایرن و پشم سنگ تشکیل شده است.

 

کاربرد ساندویچ پانل دیواری

این پانل ها در پوشش دیوارهای ساختمان های مسکونی، سالن های صنعتی، کارخانجات، گاراژ ها و سردخانه ها مورد استفاده قرار می گیرند.

علت استفاده از این نوع محصول در پوشش دیوار کارخانجات و سالن های صنعتی

یکی از ویژگی‌های مهم انواع پانل ها نسوز بودن آنهاست. علت کاربرد و اهمیت بیشتر این نوع محصول در پوشش کارخانجات و سالن های صنعتی به نسبت ساختمان های مسکونی مربوط می شود به بحث امنیت و ایمنی افراد و ضد حریق بودن آن.

دلایل محبوبیت ساندویچ پانل های دیواری

ساندویچ پانل های دیواری، محصولاتی سبک و با کیفیت هستند که مدت زمان کار کردن را به شدت کاهش می دهند و همین امر باعث کاهش برخی از هزینه‌ها می‌شود. یکی دیگر از دلایل ترغیب سازندگان از استفاده از این پانل ها نصب سریع و آسان آن هاست.استفاده از این محصول می‌تواند باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی در ساختمان شود.

 

امید است که مقاله برای شما عزیزان مفید واقع شده باشد، در ادامه می توانید مطالب را از طریق پیج اینستا دنبال کنید.

ساندویچ پانل دیواری بندر زبوشهر
ساندویچ پانل پلی اورتان دیواری

مشتری عزیز شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره محصولات کیمیا پانل شیراز با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

با ما در ارتباط باشید:

شماره های تماس:  09120646825     24-22-07137731520

آدرس کارخانه: شیراز – شهرک صنعتی – میدان سوم – بلوار کوشش شمالی – خیابان ساعی –

انتهای خیابان 801 – خیابان 802

آدرس دفتر فروش : شیراز – میدان اول

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.