شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

شرکت کیمیا پانل، خوش آمدید

کیمیا پانل ،تولیـدانواع ساندویچ پانل های پلی اورتان در شیراز

مجمـــوعـه صنعتـــی کیمیــا پـانـــل

 

شرکت کیمیا پانل در اردیبهشت ماه سال 1400 در شهرک صنعتی بزرگ شیراز، فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل های سقفی و دیواری، با تکیه بر 20 سال سابقه تولید انواع یخچال و فریزر و تجهیزات آشپزخانه صنعتی در قالب صنایع برودتی زارعی، در شیراز آغاز نمود.

کیمیا پانل با یاری خداوند، دانش روز و پرسنلی مجرب و توانمند و با تکنولوژی به روز، با هدف توسعه صنعت و ایجاد اشتغال با بهرگیری از مدیرانی کاردان و پرتلاش در جهت توسعه فعالیت‌های شرکت با رعایت ضوابط و استاندارهای معتبر دنیا و با توجه به اصول نوین مهندسی و پایبند بودن به اصول اخلاق حرفه‌ای و مشتری مداری توانسته در میان تولید کنندگان ساندویچ پانل و همینطور مشتریان و بازار هدف جایگاه شایسته ای کسب کند.

این شرکت با شعار: کیفیت، دستور کار ماست ، تلاش کرده بالاترین کیفیت را در زمینه تولید انواع ساندویچ پانل خدمت مشتریان عزیز عرضه نماید.

گواهی نامه ها و افتخارات

پروانه بهره برداری
پروانه بهره برداری
پروانه استاندارد کیمیا پانل
DBA مدیریت کسب و کار
پروانه استاندارد کیمیا صنعت
DBE

مزیـت هـای انـواع سانـدویچ پـانــل

 

از مزیت های بارز آن ها بالا بردن سریع راندمان کار، پوشش سطح بالا، وزن کم و در عین حال قدرت ساختاری خوب این تولیدات آنها را به یک گزینه عالی برای ساخت انواع ساختمان ها و سوله ها تبدیل کرده است و شاید در حال حاضر در بسیاری از مشاغل مثل صنایع برودتی ساندویچ پانل سردخانه ای یکی از مناسب ترین گزینه ها در این زمینه باشد.

امروزه ساندویچ پانل کاربردهای بسیاری دارد، از جمله این موارد می توان استفاده از آنها در دیواره ها، سقف ها، کف ساختمان و سیستم های پایه را نام برد. شایان ذکر است که ساندویچ پانل ها  از نظر اقتصادی و صرف زمان از سیمان، آجر، آهن و دیگر مصالح ساختمانی که برای ساخت یک ساختمان لازم است، کم هزینه تر بوده. همچنین بسیار بیشتر از مصالح سنتی مورد استفاده قرار می گیرند.

 

تاریخچـه سانـــدویـچ پـانـل

 

 

در سال1970 تا 1975 ساندویچ پانل ها بسیار مورد توجه قرار گرفتند. اما نظریه ساخت و ساز ساندویچ پانل فشرده و کاربرد های آن از سال 1930 شروع شد.در سال 1937 خانه ای کوچک پوستی که در برابر سرما و آب و هوای سخت دوام بالایی داشت ساخته شد و سالها بعد، از ساندویچ پانل ها برای ساخت ساختمان جدید دانشگاه داروسازی استفاده شد. و با گذشت زمان، انواع مختلف آن با مواد و ساختار و دوامی متفاوت در برابر سرما و … ساخته شد.

ساندویچ پانل ها امروزه بسیار پیشرفت کرده اند و پانل های ساندویچ مدرنی که می تواند در انواع سطوح در یک محدوده تقریباً نامحدودی از پیکربندی ها قرار بگیرند و در انواع مختلف رنگ ها، پوشش ها، ضخامت، جزئیات لبه ها و پروفیل ها با توجه به الزامات عملکرد و محل نصب آنها تولید می شود.

 

انواع ساندویچ پانل
کارخانه کیمیا پانل در شیراز
کیمیا پانل ،تولیـدانواع ساندویچ پانل های پلی اورتان در شیراز
کیمیا پانل ،تولیـدانواع ساندویچ پانل های پلی اورتان در شیراز
کیمیا پانل ،تولیـدانواع ساندویچ پانل های پلی اورتان در شیراز